Mezunlar

Eğer mezunlar listesine kayıt eklemek veya bu listede kayıt düzenlemek istiyorsanız, lütfen linkteki adımları takip ediniz.

Sınıf 2010

  Mevcut Şirket/ÜniversiteAreas of Interest
Ilke Demir
idemir@purdue.edu
homepage
Doktora Öğrencisi, Dept. of Computer Science, Purdue University, USA Bilgisayarlı Görme, İnteraktif Bilgisayar Grafikleri
Tolga AKIN
tolga@tolgaakin.com
www: info, homepage
Yüksek Lisans Öğrencisi, Dept. of Computer Science at University of Warwick, UK
Murat Koksal
-
homepage
Doktora Öğrencisi, Dept. of Computer Science, Michigan Technological University, USA Bilgisayar Mimarisi

Sınıf 2009

  Mevcut Şirket/ÜniversiteAreas of Interest
Tugba Halici
h_tugba@yahoo.com
MSc Student, Dept. of Computational Science and Engineering, TU Munich, Almanya Paralel Programlama

Sınıf 2008

  Mevcut Şirket/ÜniversiteAreas of Interest
Adil Yalcin
yalcin at umd dot edu
homepage
Doktora Öğrencisi, Dept. of Computer Science, University of Maryland at College Park, USA Bilgisayar Grafikleri
Ömer Nebil Yaveroğlu
nebil@ceng.metu.edu.tr
www: info, homepage
Doktora Öğrencisi, Dept. of Computing, Imperial College London, UK Biyoenformatik
Merve Aydınlılar
merve@ceng.metu.edu.tr
Yüksek Lisans Öğrencisi Çokluortam Veritabanları

Sınıf 2008 - Doktora

  Mevcut Şirket/ÜniversiteAreas of Interest
Ahmet Sacan
ahmet.sacan@drexel.edu
www: info, homepage
Drexel University Yapısal Biyoinformatik, Mesafe Tabanlı İndeksleme

Sınıf 2007

  Mevcut Şirket/ÜniversiteAreas of Interest
Semih Kekül
skekul@havelsan.com.tr
www: info, homepage
Software Engineer, HAVELSAN, Türkiye Oyun Teknolojileri, Simülasyon

Sınıf 2001

  Mevcut Şirket/ÜniversiteAreas of Interest
Aykut Erdem
erdem@dsi.unive.it
www: info, homepage
Post-Doc, Dept. of Computer Science at University of Venice "Ca' Foscari", Italy Bilgisayarlı Görme ve Örüntü Tanıma
Erkut Erdem
erkut@ceng.metu.edu.tr
www: info, homepage
Post-Doc, Telecom ParisTech, France Görsel İzleme, Doğal Görüntülerin İskelet Tabanlı Analizi, Görüntü Düzleştirme ve Görüntü Segmentasyonu

Sınıf 2000

  Mevcut Şirket/ÜniversiteAreas of Interest
Kerem Çalışkan
kcaliskan@InfoDif.com
homepage
MSc Computer Engineer, INFODIF, Türkiye Görüntü İşleme, Video Analytics, Gömülü ve Gerçek Zamanlı Sinyal İşleme, Tıbbi Görüntü İşleme, Kardiyak Görüntüleme, fMRI, DTI
Mehmet Ersan TOPALOĞLU
metopaloglu@InfoDif.com
homepage
MSc Computer Engineer, INFODIF, Türkiye Görüntü İşleme, Video Analytics, Gömülü ve Gerçek Zamanlı Sinyal İşleme, CCTV Sistemler, Video Depolama, Video Aktarımı, Linux/Unix Sistem Yönetimi, Microsoft Sharepoint Teknolojileri

people/alumni/index.tr.txt · Son değiştirilme: 2011/02/08 13:47 Değiştiren: Alperen Eroglu Eroglu